Zobacz więcej ofert pracy

PRACOWNIK SERWISU

Sumitomo - Demag
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4970 dni temu

Ogłoszenie numer: 118168, z dnia 2010-10-13

Sumitomo-Demag jest producentem, o zasięgu światowym, wysokoprecyzyjnych wtryskarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę serwisową naszych klientów w powierzonym regionie (Polska Centralna i Północna)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku technicznym
  • Podstawowa znajomość procesu wtrysku
  • Umiejętność diagnostyki i naprawy wtryskarek
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość j.niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się branży
  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne + prowizja
  • Szkolenia
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)