Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik sezonowy

Goodmorning

Warmińsko-mazurskie

66 dni temu

GOODMORNING pośrednictwo pracy to firma działająca w branży HR od ponad 15. lat .
Jesteśmy zaangażowani w szereg projektów dla osób poszukujących pewnej pracy na terenie Holandii.
Poświadczeniem naszego zaufania są certyfikaty wydawane przez instytucje rynku pracy, które czuwają nad legalnością naszej branży.

Miejsce pracy: okolice Bredy
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Praca również dla par
Gratis Bus z Polski do Holandii - szczegóły w biurach

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy sezonowej - szklarnie (warzywa, owoce, kwiaty - zbiór), produkcja (pakowanie, sortowanie, żywności i inne ), drobny przemysł, dużo ofert przy pakowaniu, sortowaniu produktów na dłuższy okres z dużą ilością godzin pracy.

Wymagania:
  • ukończone 18 lat
  • chęci, oraz motywacja do pracy na okres 12 tygodni
  • mile widziane prawo jazdy kat. B (nie wymagane)
  • mile widziana znajomość języka obcego (nie wymagane)

PRACA DLA KAŻDEGO

Oferujemy:
  • zarobki od 4.000 do 6.000,
  • zakwaterowanie,
  • ubezpieczenie oraz dojazd do pracy na terenie Holandii,
  • stała opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
  • podpisanie umowy o pracę online na telefonie lub tablecie,
  • 24h dostęp do aplikacji dla pracownika,
  • wszystkie formalności z wyjazdem załatwisz ONLINE.

Poznaj stanowisko: Pracownik Sezonowy

Praca sezonowa z uwagi jej charakter nie jest łatwa do zamknięcia w sztywnych ramach. Może ona bowiem dotyczyć wielu zajęć i czynności, a najistotniejszym czynnikiem określającym ją jest czas jej występowania. Jak sama nazwa wskazuje, praca sezonowa zależna jest od okresu – sezonu – i wykonywana jest przez część roku, w której występuje zwiększone zapotrzebowanie na siłę ...
Pracownik Sezonowy Praca Pracownik Sezonowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (802)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1766)
Radom (68)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (21)