Pracownik stołówki / Pracownik gospodarczy

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.

Jankowo Gdańskie (Kowale)

4 dni temu

Zakłady Mięsne Nowak powstały w 1991 roku. To jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej  na Pomorzu.  Laureat  wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych. Zakłady Mięsne Nowak to polska firma rodzinna założona w 1991 r. specjalizująca się w produkcji wyrobów wędliniarskich i mięsnych.

Miejsce pracy: Jankowo Gdańskie (Kowale)
Zadania na stanowisku:
  • Pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków
  • Dbanie o porządek na stołówce
  • Dbanie o porządek w szatni
  • Rozkładnie odzieży roboczej w szafkach pracowniczych
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych
  • Sprzątanie pomieszczeń sanitarnych przy hali produkcyjnej
Oczekujemy:
  • Dobrego stanu zdrowia i kondycji fizycznej
  • Gotowości do pracy na trzy zmiany
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia
  • Sumienności, dokładności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
Zapewniamy:
  • Posiłki regeneracyjne
  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie i premie wypłacane zawsze na czas
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pomoc Kuchenna
Pomoc Kuchenna jest to osoba, która pomaga kucharzowi w kuchni przygotować posiłki oraz zmywa naczynia i sprząta. Pomoc Kuchenna powinna mieć wykształcenie gastronomiczne (zawodowe, policealne) i aktualną książeczkę zdrowia oraz odbyty staż pracy w zawodzie, czyli doświadczenie. Pracownik ten powinien cechować się: podzielnością uwagi, dokładnością, samodzielnością, ...
Praca Pomoc Kuchenna