Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik szklarni – zbiór i pielęgnacja ogórków

Contrain Poland Sp. z o.o.

Lubuskie

148 dni temu

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz profil na facebooku.

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: Holandia

Zakres obowiązków

  • pielęgnacja ogórków (obrywanie liści, okręcanie plant, obrywanie pędów)
  • zbiór ogórków
  • obsługa wózków szklarniowych
  • sprzątanie szklarni

Czego wymagamy

  • dyspozycyjność do długoterminowej/całorocznej pracy
  • gotowość do pracy na wózkach szklarniowych (praca na wysokości)

Co oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Pracownik fizyczny Praca Pracownik fizyczny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (797)
Wałbrzych (56)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (106)
Lubelskie:
Lublin (216)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (818)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1914)
Radom (153)
Płock (58)
Opolskie:
Opole (183)
Nysa (70)