Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Techniczny

Abra S.A.

Gorzów Wielkopolski

95 dni temu

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Jeżeli:

  • Potrafisz uporządkować i zorganizować przestrzeń wokół siebie

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz

  • Poszukujesz swojego miejsca na dłużej

  • Masz dobrą kondycję fizyczną, a przeniesienie mebla nie stanowi dla Ciebie problemu

A jeśli do tego jeszcze:

  • Angażujesz się w swoje obowiązki

  • Samodzielnie montowałeś meble

Dołącz do nas.

Twoje zadania:

  • Montaż mebli ekspozycyjnych

  • Obsługa magazynu sklepowego

  • Rozładunek i załadunek dostaw

  • Wydawanie towaru Klientom

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – pełny etat

  • Stabilne zatrudnienie

  • Stałe wynagrodzenie

  • Szkolenie  stanowiskowe

  • Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce (po 6 miesiącach od momentu zatrudnienia)

  • Rabaty na asortyment sklepu Abra

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Poznaj

Abra S.A.

Abra to duża, stabilna firma działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje.

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter