Pracownik Utrzymania Czystości

POLSKI HOLDING HOTELOWY SP. Z O.O.

Jurata

3 dni temu

W chwili obecnej poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Jurata

Best Western Hotel Jurata w Juracie

Opis stanowiska:

  • Sprzątanie w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami pracy,
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń dot. sprzątania pokoi.
  • Ścisła współpraca z innymi działami hotelu.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet socjalny dla Pracownika oraz członków rodziny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie w przesyłanym CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Polskiego Holdingu Hotelowego sp. z o o., dostępną na stronie http://phh.pl/polityka-prywatnosci-dla-kandydatow-do-pracy/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Polski Holding Hotelowy?

Polski Holding Hotelowy (PHH), w 100 proc. z państwowym kapitałem, ma za zadanie skonsolidować zarządzanie obiektami hotelowymi należącymi do Skarbu Państwa w jednej, wyspecjalizowanej spółce o wysokim know-how branżowym. Rolą PHH jest kształtowanie standardów na polskim rynku hotelarskim,  jak również wprowadzanie innowacji, nowoczesnych rozwiązań i optymalizacji działania obiektów.

W portfelu PHH znajdują się trzy hotele zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Chopina – Renaissance Warsaw Airport Hotel, Courtyard by Marriott Warsaw Airport i Hampton by Hilton Warsaw Airport oraz hotele zlokalizowane bezpośrednio przy portach lotniczych w Gdańsku i Katowicach – Hampton by Hilton Gdańsk Airport i Moxy Katowice Airport. W 2019 roku otwarto kolejne dwa hotele przylotniskowe – Moxy Poznań Airport oraz Holiday Inn Express Rzeszów Airport. Do PHH należy także wypoczynkowo-konferencyjny Best Western Hotel Jurata na Półwyspie Helskim, dwa obiekty hotelowe Golden Tulip Gdańsk Residence i Golden Tulip Międzyzdroje Residence oraz Hotel Kopernik w Olsztynie.

Jako franczyzobiorca PHH współpracuje z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels &&Resorts, InterContinental Hotels Group oraz Louvre Hotels Group.

Proces rekrutacji w Polskim Holdingu Hotelowym

Krok Przesłanie aplikacji przez Kandydata
Krok Kontakt z Kandydatem
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Propozycja współpracy
Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający
Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Praca Pracownik Sprzątający