Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Jurata Pokojówka Jurata
Pracownik utrzymania czystości

POLSKI HOLDING HOTELOWY SP. Z O.O.
Jurata
pracownik fizyczny
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
829 dni temu
Best Western Hotel Jurata poszukuje Kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Jurata

Best Western Hotel Jurata w Juracie

Zadania
  • Sprzątanie w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami pracy,
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń dot. sprzątania pokoi.
  • Ścisła współpraca z innymi działami hotelu,
  • Wykonywanie raportów wg ustalonych standardów.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet socjalny dla Pracownika oraz członków rodziny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie w przesyłanym CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Polskiego Holdingu Hotelowego sp. z o o., dostępną na stronie http://phh.pl/polityka-prywatnosci-dla-kandydatow-do-pracy/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.