Pracownik Utrzymania Ruchu
Prodigo sp. z o.o.
Skarżysko - Kamienna
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
15 godz. temu

Grupę przedsiębiorstw Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych, produkcję paliw zastępczych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim.

Do naszej spółki, firmy CemEnergy Sp. z o.o., z zakładem produkcyjnym w miejscowości Skarżysko-Kamienna poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skarżysko - Kamienna

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie ciągłości procesu produkcji,
  • Prewencja (usterki mechaniczne i elektryczne),
  • Regularne serwisy i przeglądy maszyn,
  • Przestrzeganie i stosowanie się do przepisów i zasad bezpieczeństwa obowiązujących w firmie.
Wymagania:
  • Wymagane doświadczenie zawodowe (Mechanik, Elektryk, Spawacz),
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym i w weekendy,
  • Wykształcenie zawodowe,
  • Uprawnienia spawalnicze (MIG/MAG -135), elektryczne do 1kv lub wyżej,
  • Mile widziane uprawnienia na podesty ruchome.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie,
  • Rynkowe wynagrodzenie,
  • Odpowiednie wdrożenie, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj Prodigo sp. z o.o.

Grupa PRODIGO to innowacyjne, nowoczesne przedsiębiorstwo, którego przejrzysta struktura organizacyjna oraz zoptymalizowane procesy zarządzania zapewniają naszym Klientom najwyższy standard obsługi, zgodny z obowiązującymi przepisami oraz dyrektywami Unii Europejskiej z zakresu ochrony środowiska naturalnego w formule „circular economy”.

Proces rekrutacji

Krok APLIKUJ DO NAS
Krok ROZMOWA NA NAMI
Krok DOŁĄCZ DO NAS !