Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pracowników Restauracji

Central European Entertainment Sp. z o.o.
mazowieckie, PRACA DLA STUDENTÓW STUDIÓW DZIENNYCH I ZAOCZNYCH
praca stacjonarna
6065 dni temu

Ogłoszenie numer: 35991, z dnia 2007-11-07

Nasza firma prowadzi sieć restauracji SUBWAY w Warszawie. Poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, PRACA DLA STUDENTÓW STUDIÓW DZIENNYCH I ZAOCZNYCH

Opis stanowiska

  • Obsługa klienta.
  • Przygotowywanie półproduktów do sprzedaży.
  • Wymagania

  • Studenci studiów dziennych lub zaocznych od 18 do 25 roku życia.
  • Mile widziane doświadczenie w gastronomii.
  • Komunikatywność.
  • Angielski mile widziany.
  • Oferujemy

  • Pracę w miłym, młodym zespole.
  • Natychmiastowe zatrudnienie.
  • Elastyczny grafik - możliwość połączenia nauki i pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia i możliwość awansu.