Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Praktyka w Wydziale Inkubacji i Nowych Rozwiązań

Orange Polska S.A.

Warszawa, al. Jerozolimskie 160

63 dni temu

Team Warszawa,
al. Jerozolimskie 160

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o praktykę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Opieka i wsparcie mentora
  • Wynagrodzenie
Zadania
Zadania
  • współpraca przy organizacji wydarzeń, promujących innowacyjność Orange Polska (m.in. w Ogrodach Innowacji w Miasteczku Orange)
  • wsparcie przy realizacji Programu Orange Fab
  • pomoc przy redagowaniu stron www: Orange Fab i Innovation Gardens Summit
  • aktualizacja bieżących newsów, przygotowywanie tekstów promocyjnych m.in. wewnętrznych i zewnętrznych kanałów komunikacji firmy (portal, strona Orange Fab itp.)
  • pomoc przy opracowywaniu wizualizacji i grafik, praca z Power Point na potrzeby promocji bieżących projektów Wydziału
  • wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • posiadasz status studenta
  • masz doświadczenie w pracy z ludźmi (np. przy organizacji wydarzeń i eventów studenckich, działaniach promocyjnych, marketingowych)
  • dobrze odnajdujesz się w mediach społecznościowych i nowych technologiach
  • posiadasz znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • wykorzystujesz Power Point do doskonalenia swoich zdolności graficznych
  • lubisz pracę w zespole ciekawych ludzi
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • trzymiesięczną płatną praktykę
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii
  • możliwości nauki i rozwoju w interesujących Cię obszarach
  • wsparcie i opiekę mentora
  • ciekawe wyzwania w pozytywnej atmosferze pracy
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj stanowisko: Praktykant

Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praktykant Praca Praktykant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (52)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (203)
Toruń (116)
Lubelskie:
Lublin (199)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (887)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2044)
Radom (108)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (156)
Nysa (60)