Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Praktykant-budownictwo drogowe (m/k)

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Małopolskie

19 dni temu

W Polsce jesteśmy jednym z największych wykonawców dróg. Realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym i mamy istotny udział w budowie polskich autostrad, dróg ekspresowych, krajowych oraz infrastruktury portów lotniczych i morskich.

Nr Ref.: req26802

Zadania

  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji budowy
  • wsparcie w nadzorowaniu pracy firm podwykonawczych
  • praca w terenie- kontrola zgodności wykonanych robót z dokumentacją  techniczną
  • współpraca w zakresie przygotowywania harmonogramów robót i zapytań ofertowych
  • sporządzanie raportów na potrzeby realizacji budowy
  • szczegółowy zakres zadań ustalany jest indywidualnie z opiekunem praktyk

Wymagania

  • student/absolwent studiów inżynierskich lub magisterskich z zakresu budownictwa (preferowana specjalizacja drogowa)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel, Project)
  • mile widziana znajomość programów AutoCad, Norma Pro
  • gotowość do poznawania oprogramowania branżowego
  • umiejętność współpracy  w zespole
  • mile widziana aktywność w kołach i organizacjach studenckich -jako dodatkowy  atut !

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli:
 "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), w celu realizacji procesu rekrutacji" Fakultatywnie : "Ponadto , wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Poznaj stanowisko: Praktykant

Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praktykant Praca Praktykant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (55)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (157)
Lubelskie:
Lublin (267)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2213)
Radom (175)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (94)