Praktykant / Stażysta w dziale serwisu aparatury medycznej

Olympus Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

45 dni temu

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami serwisu
  • Przygotowywanie ofert na przeglądy, pism informacyjnych, kosztorysów
  • Prowadzenie elektronicznego dziennika korespondencji
  • Przesyłanie wezwań na przeglądy technicznie zgodnie z harmonogramem
  • Zakładanie zleceń odbioru przesyłek przez kurierów za pośrednictwem platformy internetowej
  • Monitorowanie zwrotów sprzętów zastępczych
Wymagane kwalifikacje
  • Jeśli jesteś w trakcie studiów (III-IV rok, niezależnie od kierunku studiów) i możesz poświęcić nam trochę swojego czasu, a do tego chcesz poznać tajniki pracy serwisu sprzętu medycznego i jego administracji - aplikuj.
  • Poszukujemy osób odpowiedzialnych, umiejących pracować w zespole i efektywnie komunikujacych się z innymi, również w języku angielskim, z pozytywnym i optymistycznym podejściem do pracy, dla których obsługa komputera (MS Office) oraz pozostałego sprzętu biurowego nie stanowi problemu.
  • Zapewniamy możliwości nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pracę w bardzo miłym gronie specjalistów.
Korzyści dla Ciebie
  • Ciekawe zadania i miła atmosfera w pracy
  • Wynagrodzenie za pracę
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży medycznej
  • Zapoznanie się ze specyfiką działania serwisu sprzętu medycznego
  • Codzienna porcja owoców