Praktyki studenckie (płatne) przy budowie drogi ekspresowej S6
POLAQUA Sp. z o.o.
Gdynia - ul. Chwaszczyńska 190
23 dni temu

W związku z prowadzonym projektem budowy S6 w Gdyni

zapraszamy do współpracy studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunku budownictwo

Praktyki studenckie (płatne) przy budowie drogi ekspresowej S6
Miejsce pracy: Gdynia - ul. Chwaszczyńska 190
ZADANIA:
  • wsparcie kadry inżynierskiej w bieżących zadaniach administracyjnych oraz technicznych;
  • zadania związane z postępem prac na projekcie;
  • pomoc w innych zadaniach administracyjnych.
OCZEKIWANIA:
  • status studenta ostatnich lat studiów na kierunku budownictwo;
  • znajomość zagadnień budowlanych, mile widziana wiedza i zainteresowanie obszarem drogowym;
  • otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność w okresie maj-wrzesień przez min. 1 miesiąc.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (umowa zlecenie).

 

 

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Poznaj

POLAQUA Sp. z o.o.

Działamy na rynku budowlanym od początku lat 90. Posiadamy bogaty portfel usług z zakresu budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, kubaturowego, drogowego i paliwowego. Wymagający inwestor to klient, z którym lubimy współpracować. Oferujemy mu solidność, terminowość i niezawodność. Tworzymy projekty innowacyjne i wartościowe. Cenimy sobie dobre współdziałanie i stawiamy na optymalne połączenie potencjału wykonawczego i doświadczenia, potwierdzonego referencjami.

Zaczynaliśmy od budownictwa inżynieryjnego i do dziś ta branża jest filarem naszej działalności. Wykonujemy wszelkie prace z tego zakresu od odwodnienia terenu począwszy poprzez wzmacnianie podłoża i inne prace ziemne, na budowie oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej skończywszy.

Dopasowaliśmy się do potrzeby rynku i rozwinęliśmy działalność o inne budowlane specjalizacje. Realizujemy najtrudniejsze projekty, na przykład kompletne uzbrojenie podziemne i roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych czy centrów logistycznych. Tworzymy infrastrukturę terenów pod budownictwo i rozbudowę istniejącej infrastruktury miast i gmin, m.in. sieci wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne oraz telekomunikacyjne.

Powierzone prace wykonujemy profesjonalnie, terminowo i w ramach ustalonych z inwestorami budżetów. Zebraliśmy doborową kadrę, stworzyliśmy bogaty i nowoczesny park maszynowy. Wydzieliliśmy w firmie cztery piony specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach:

    - PION INŻYNIERII ŚRODOWISKA
    - PION INFRASTRUKTURY KOMUNIKACYJNEJ
    - PION BUDOWNICTWA ENERGETYCZNEGO
    - PION BUDOWNICTWA OGÓLNEGO
 

W celu wzmocnienia firmy i rozszerzenia oferty zbudowaliśmy Grupę Kapitałową, w którą włączyliśmy spółki wykonujące najbardziej specjalistyczne roboty.

Zaszczytem i wielkim wyzwaniem jest dla nas realizowanie zadań nowatorskich. Wszystkie inwestycje, zarówno już ukończone, jak i te planowane, otwierają ogromne perspektywy.