Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Prawnik / Asystent radcy prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Kubinek - Szczepanowska

Śląskie

46 dni temu

Ogłoszenie numer: 2087609, z dnia 2018-09-28

Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Kubinek – Szczepanowska z siedzibą w Bukownie (woj. małopolskie), specjalizująca się w obsłudze prawnej spółek kapitałowych.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • współpraca z radcą prawnym
  • bieżący kontakt i współpraca z Klientami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • mile widzialne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę bądź umowę cywilnoprawną (do uzgodnienia)
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w doświadczonym zespole
  • możliwość objęcia patronatem
  • miłą atmosferę pracy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Prawnych

Specjalista do spraw prawnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za rozwiązywanie wszelkich problemów prawnych firmy lub przedsiębiorstwa, w której został zatrudniony, a także wypełnianie wszelkich zobowiązań administracyjnych tegoż podmiotu gospodarczego. Osoba obsadzona na tym stanowisku posiada zwykle wyższe wykształcenie prawnicze, oraz wiedzę i doświadczenie z zakresu realizowania ...
Specjalista ds. Prawnych Praca Specjalista ds. Prawnych