Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Process Engineer

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DACOMET Dariusz Kaczmarek & Andrzej Spychalski Sp.j.

Bydgoszcz

20 dni temu

Jesteśmy firmą telekomunikacyjną obecną na rynku od 1993 roku. Realizujemy projekty dla firmy Nokia – lidera nowoczesnych technologii. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych zadań sprawiają, że firma może zaoferować szeroki wachlarz usług świadczonych na najwyższym poziomie. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz procesów produkcyjnych. Nasz zespół wsparcia technicznego codziennie obsługuje klientów zagranicznych na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie klientowi wsparcia w osiąganiu celów biznesowych.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zadania:

Process manufacturing, indoor and outdoor construction.Collect product information, maintain and administrate product changesin the system, work out and assembly documentation on the production floor and documentation for quality inspection.

Technical analysis of the ordered materials and products, their quality assessments and WSK (Dual Use) status. Support the Quality Engineer in handling incoming and outcoming complaints.

Wymagania:
  • Engineering degree (Manufacturing,electrotechnics,  telecommunication or electronic)
  • Knowledge about materials and their standards
  • Knowledge about the indoor and outdoor constructions
  • Knowledge about manufacturing processes
  • Drawings 2D and 3D models (Visio, CAD, Inventor) production documentation
  • Knowledge of English language
Oferujemy:
  • A permanent contract and attractive salary
  • A medical package
  • A promising career path and an individual development plan
  • An international work environment

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier Procesu
Inżynier procesu zajmuje się wdrażaniem nowych technologii w procesach produkcyjnych, a także późniejszym nadzorem, koordynacją oraz optymalizacją ich przebiegu. W razie zapotrzebowania realizuje wszelkie działania korygujące dotyczące działania całości procesu czy jego poszczególnych elementów. Ponadto szkoli pracowników w zakresie obsługi nowych technologii, nadzoruje konserwacje sprzętu oraz przygotowuje i analizuje ...
Praca Inżynier Procesu