Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Product Manager (k/m) j. niemiecki lub j. angielski

PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK

Zachodniopomorskie

18 dni temu

PROFIT HR (Certyfikat 8985) specjalizuje się w rekrutacjach kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

 

MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY! Najlepszych kandydatów dla naszych Zleceniodawców.Nasi Klienci to spółki międzynarodowe o ugruntowanych pozycjach, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych. 

 

Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

 

W tym procesie naszym partnerem jest niemiecka spółka zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wysokiej klasy wyposażenia warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych. W firmie naszego Zleceniodawcy używanym na co dzień językiem w kontaktach z centralą w Niemczech jest język niemiecki.

W związku z rozwojem i powiększaniem palety oferowanych produktów, Firma chce zatrudnić osobę w swoim biurze w pobliżu Częstochowy na stanowisko Product Manager (f/m).


Zapraszamy zainteresowane osoby, odpowiadające poniższym oczekiwaniom, do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Product Manager (k/m) j. niemiecki lub j. angielski
Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie
Numer referencyjny: PM/MM/KAT
Od kandydatów oczekujemy:
 • Zainteresowania branżą motoryzacyjną i wykształcenia technicznego (Budowa Maszyn, Automatyka, Mechanika, Hydraulika),
 • Preferowane doświadczenia w pracy na stanowisku Product Managera w podobnej branży,
 • Zdolności analitycznych, dobrej organizacji pracy,
 • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji,
 • Komunikatywności, umiejętności budowania trwałych relacji,
 • Mobilności związanej z wyjazdami do centrali w Niemczech oraz do Klientów w całej Polsce,
 • Znajomości j. niemieckiego lub j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym/ dobrym,
 • Posiadania prawa jazdy kat. B.
Opis stanowiska:
 • Aktywny udział w budowaniu koncepcji, projektowaniu rozwoju produktu wraz z działem rozwoju produktu i produkcji w centrali w Niemczech,
 • Aktywne wspieranie działań mających na celu promocję/popularyzację produktu (współpraca z działem marketingu),
 • Aktywne wsparcie działań promujących nowy produkt,
 • Analiza i badanie rynku w celu optymalizacji oferty, sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne,
 • Monitorowanie i uzupełnianie stanów magazynowych oraz realizacja zamówień,
 • Współpraca z Klientami,
 • Koordynacja dostaw,
 • Realizacja założonych celów marketingowych związanych m.in. ze wzrostem udziałów rynkowych, wzrostem znajomości marki wśród odbiorców, realizacją określonych obrotów,
 • Wsparcie działu handlowego, serwisowego i montażowego.
Oferujemy:
 • Przyjazną atmosferę pracy, dynamiczny, zaangażowany i profesjonalny zespół,
 • Umowę o pracę i elastyczny system pracy,
 • Pracę z produktem klasy premium,
 • Dużą autonomię działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi, potrafiących pracować w międzynarodowym środowisku,
 • Możliwość pracy w systemie home office (w ograniczonym stopniu i zdefiniowanym systemie),
 • Atrakcyjne wynagrodzenie,
 • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód),
 • Codzienny kontakt z językiem niemieckim.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.
2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl 
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

ZGODA
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Poznaj

PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK

PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych będących profesjonalistami w swojej branży. MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci. Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych, ale posiadamy także w naszym portfolio Klientów polskich, kooperujących poza granicami naszego kraju.

Kierownik ds. Produktu to osoba, która jest odpowiedzialna za tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej produktu/grupy produktów. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: nadzór na dystrybucją i zapasami produktów, uczestniczenie w tworzeniu planów marketingowych dla danej linii produktowej, wprowadzanie nowych produktów na rynek, ...
Praca Kierownik ds. Produktu - Product Manager