Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Product Manager

Audiostacja s.c.
mazowieckie, Warszawa - Białołęka
praca stacjonarna
5200 dni temu

Ogłoszenie numer: 93214, z dnia 2010-03-23

Firma zajmuje się importem i dystrybucją sprzętu muzycznego i nagraniowego. Jest jednym z największych i najbardziej znanych dystrybutorów w branży. Stanowisko pracy mieścić się będzie w naszej nowej siedzibie na warszawskiej Białołęce. Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa - Białołęka

Opis stanowiska

  • Opieka nad wybranymi liniami produktowymi.
  • Przygotowywanie opisów technicznych, współpraca z dostawcami i odbiorcami.
  • Przygotowywanie prezentacji i warsztatów.

Wymagania

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo wysoka kultura osobista, dojrzałość i odpowiedzialność.
  • Płynna znajomość języka angielskiego i polskiego.
  • Gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych.

Oferujemy

  • Pracę w bardzo stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Kontakt z najnowszymi technologiami muzycznymi i nagraniowymi.
  • Uczestnictwo w polskich i zagranicznych wydarzeniach handlowych.

Poznaj

AUDIOSTACJA sp. z o.o.

Audiostacja jest jednym z największych importerów i dystrybutorów w branży sprzętu muzycznego i nagraniowego. Firma oferuje produkty i rozwiązania dla muzyków, producentów muzycznych, studiów nagrań, Radia i TV oraz instytucji kultury. Nabywcami naszych produktów są także twórcy internetowi, gracze komputerowi i audiofile.
Siedziba firmy mieści się w podwarszawskich Łomiankach.
Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.