Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Production Area Leader

Devire Sp. z o.o
opolskie, woj. opolskie
praca stacjonarna
2176 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: woj. opolskie

Nr ref.: DEAN05212

Jeśli poszukujesz pracy pełnej wyzwań, chcesz brać udział w procesie tworzenia i rozwijania międzynarodowej organizacji – ta praca jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkującej podzespoły dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy doświadczonych i samodzielnych osób na stanowisko: Production Area Leader.

 Zadania:

- zarządzanie zespołem pracowników (około 100 osób), zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP, instrukcji i wytycznych dotyczących standardów firmy, rekrutacja, oceny pracownicze, zapewnienie komunikacji wewnętrznej związanej z działalnością firmy

- koordynowanie i zarządzanie procesem produkcyjnym: realizacja planu produkcyjnego, kontrola wydajności i jakości produkcji, monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych, zlecenie i przeprowadzanie prób produkcyjnych, monitorowanie przepływu materiałów, opracowanie planu działania w przypadku awarii poprzez dywersyfikację produkcji

- prowadzenie bieżącej dokumentacji produkcyjnej oraz przygotowania raportów, analiza zakłóceń procesu produkcyjnego

- zarządzanie kosztami: współudział w planowaniu budżetu, monitoring kosztów produkcyjnych

- zarządzanie pracami serwisowymi: analiza awarii, ustalanie przyczyn, działania prewencyjne, ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu

- organizacja działań optymalizacyjnych dotyczących obszaru produkcyjnego promowanie i egzekwowanie kultury stałego doskonalenia pracy i procesów, pod kątem osiągania wysokich wyników i efektywności.

Nasz Klient zapewnia:

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne zasadnicze wynagrodzenie

- Samochód służbowy

- Pracę w rodzinnej firmie

- Ubezpieczenie grupowe

- Prywatną opiekę medyczną

- Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy automotive

- Realny wpływ na rozwój projektów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

- wykształcenie wyższe techniczne

- kilkuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej

- praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

- nastawienie na rozwiązywanie problemów / zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętność dzielenia się wiedzą

- znajomość procesów produkcyjnych (dodatkowym atutem będzie znajomość maszyn CNC),

- wiedzę na temat podstaw budowy maszyn, instalacji przemysłowych; umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- wiedzę dotyczącą zasad Lean Manufacturing, szczególnie TPM

- dobrą znajomość MS Office (Excel)

- znajomość SAP

- umiejętności analityczne, praca z danymi, analiza i wyciąganie wniosków, przygotowywanie raportów

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- samodzielność w podejmowanych działaniach,

- nastawienie na osiąganie wyników, umiejętność pracy pod presją czasu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.