Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Programista/Administrator

Grupa Chrobry Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
4911 dni temu

Ogłoszenie numer: 129006, z dnia 2011-01-04

Grupa Chrobry sp. z o.o. to producent wysokiej jakości mebli sypialny oraz materacy. To lider w branży sprzedaży internetowej mebli.

Projekty którymi obecnie się zajmujemy to:

www.visby.pl

www.kupmaterac.pl

www.1000mebli.pl

www.fatty.pl

www.shakeandsit.pl

www.meblekute.pl

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: PA/Ch10

Opis stanowiska

Poszukujemy programisty/administratora który pozwoli realizować nam modernizacje oprogramowania naszych sklepów internetowych opartych o Cms - XannDesign oraz Sote. (PHP/Ajax/CSS)

Rozwijając się, chcemy rozwijać również nasze oprogramowanie, tak aby było jak najbardziej userfriendly. Modyfikacje gotowych skryptów to nie tylko podmiana nowej szaty graficznej ale również rozwiązania bardziej zaawansowane. Posiadamy swoje fanpage na FaceBooku, które chcielibyśmy dalej rozwijać (sklep na FB, kolejne zakładki itd.)

Poszukujemy osoby do aplikacji internetowych, modyfikacji gotowych skryptów, tworzenia i realizacji nowych projektów internetowych.

Wymagania

  • posiadane doświadczenie w programowaniu e-sklepów oraz aplikacji webowych;
  • biegle posługiwanie się PHP5, (x)HTML i CSS;
  • szeroka wiedza z zakresu tworzenia i modyfikacji systemów CMS
  • znajomość XML, JavaScript, AJAX i MySQL;
  • komunikatywność
  • skrupulatność, sumienność i dyskrecja
  • szczera chęć do pracy
  • mile widziane zdolności graficzne.

Oferujemy

  • świetną atmosferę
  • widoczne efekty Twojej pracy
  • pracę zdalną (oczekujemy pracy w trybie 8 godzinnym w domu (8/9-16/17)
  • stałą umowę o pracę