Programista Automatyk Systemów Sterowania DCS/PLC Siemens

CONTROL PROCESS IT Sp. z o.o.

Kraków, Tarnów

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 1882494, z dnia 2018-01-15

Poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków, Tarnów

Opis stanowiska

  • tworzenie oprogramowania dla systemów PCS7 i PLC (S7300, S7400, S71200/1500),
  • tworzenie oprogramowania dla systemów SCADA i paneli operatorskich,
  • dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych),
  • wdrażanie oraz testowanie systemów sterowania,
  • serwisowanie systemów PCS7 i PLC,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla dostarczanych rozwiązań / aplikacji.

Wymagania

  • dobra znajomość systemów sterowania SIMATIC,
  • znajomość pakietów oprogramowania TIA PORTAL, STEP7, WinCC Flexible,
  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika, elektrotechnika, informatyka lub pokrewne),
  • umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych,
  • umiejętność czytania i analizy schematów P&ID,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • samodzielność, zaangażowanie, silna motywacja, determinacja, dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziana,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat.B,
  • uprawnienia SEP - świadectwo kwalifikacyjne gr.1.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • szansę rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • szansę zdobycia kwalifikacji i umiejętności w ramach organizowanych szkoleń,
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • dodatkowe pakiety pracownicze.

CV ze zdjęciem prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

"CONTROL PROCESS IT" Sp. z o.o.

33-121 Bogumiłowice, Mikołajowice 221

tel: 14 6922900, fax: 14 6796115

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Poznaj

"Control Process IT" Sp. z o.o. jest firmą o profilu informatycznym koncentrującą swoje działania w zakresie przemysłowych systemów sterowania i automatyki. Trzon działalności firmy stanowi wykonawstwo oprogramowania systemów opartych o sterowniki swobodnie programowalne oraz systemy wizualizacji, archiwizacji i transmisji danych różnych producentów. W swojej działalności stawiamy na wprowadzanie nowatorskich rozwiązań technicznych wychodzących naprzeciw potrzebom naszych odbiorców oraz na tworzeniu systemów zwiększających efektywność przedsiębiorstw wykorzystując najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i techniczne.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Rekrutują z Praca.pl