Najnowsze oferty pracy

  • Programista C#

    RADWAG Wagi Elektroniczne   Radom, ul. Toruńska 5    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Miejsce pracy: RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Toruńska 5 Zakres obowiązków: implementacja nowych aplikacji w środowisku .NET, rozwój i utrzymywanie istniejącego oprogramowania.
  • Programista ASP.NET

    Pekao Direct Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Czym będziesz się zajmować: projektowaniem, implementacją, rozwojem i utrzymaniem aplikacji internetowych opartych o platformę .NET, projektowaniem oraz obsługą baz danych w MS SQL Server, komunikacją z istniejącymi aplikacjami oraz z zewnętrznymi systemami, wykorzystaniem nowoczesnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

Eklektika Learning&Business Solutions
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
3887 dni temu

Ogłoszenie numer: 318559, z dnia 2013-10-08

Eklektika Learning&Business Solutions od 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie doradztwa personalnego i szkoleń.

Nr KRAZ: 6150

W związku z intensywnym rozwojem, nasz Klient - międzynarodowy dostawca zaawansowanych usług informatycznych dla branży edukacyjnej, obecny w Europie Centralnej, Południowej i Wschodniej, aktualnie poszukuje do pracy w biurze w Warszawie:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Nr Ref.: PC/13/Wawa

Opis stanowiska

  • Rozwój i utrzymanie systemów informatycznych;
  • Projektowanie oraz wdrażanie nowych modułów systemów;
  • Prace programistyczne w środowisku Visual Studio, MS SQL, Joomla;
  • Praca stała/stacjonarna w Warszawie.

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu w językach C#, PHP;
  • Dobra  znajomość Microsoft SBS oraz Microsoft Visual Studio;
  • Dobra praktyczna znajomość MS SQL;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziani absolwenci i studenci ostatnich lat studiów informatycznych);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego na poziomie umożliwiającym swobodny kontakt.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Udział w wielu ciekawych, rozwojowych projektach informatycznych dla biznesu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szkolenia zawodowe.