Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Programista CNC ze znajomością C, C++, Visual Basic

Seron Kołodziejczyk Sp.j.

Stalowa Wola

34 dni temu

Seron Kołodziejczyk Sp. j. to polski producent profesjonalnych maszyn CNC. Nasze maszyny są doceniane przez klientów krajowych oraz zagranicznych.

Jesteśmy prawdopodobnie najlepszym pracodawcą w branży CNC. Dlatego rozwijając Dział Badawczo-Rozwojowy szukamy najlepszych programistów. Jeżeli jesteś kreatywny i lubisz wyzwania natury technicznej oraz pracę zespołową, zaprasza Programista CNC ze znajomością C, C++, Visual Basic

Zapraszamy do złożenia aplikacji!

Miejsce pracy: Stalowa Wola
Opis stanowiska:
  • praca w Dziale Badawczo Rozwojowym
  • rozwój oprogramowania i sterowania dla maszyn CNC
  • weryfikacja poprawności dostarczanego kodu
  • naprawa błędów w istniejącym oprogramowaniu
  • tworzenie dokumentacji technicznej
Czego oczekujemy?
  • znajomości języków programowania (C++,C,Visual Basic)
  • umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole
  • zainteresowania programowaniem i branżą CNC
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości programowania sterowników PLC
Co oferujemy?
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • motywujące premie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość współpracy z wiodącymi firmami branży CNC
  • możliwość rozwijania swoich pasji dzięki indywidualnym szkoleniom

Poznaj

Poznaj stanowisko: Programista CNC
CNC, tłumaczone z angielskiego Computerized Numerical Control jako komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych to technologia umożliwiająca programowanie specjalistycznych maszyn roboczych wykonujących wyspecjalizowane, precyzyjne prace ze stuprocentową powtarzalnością. Programista CNC jest specjalistą w zakresie programowania tychże urządzeń w obrębie specyfiki danej branży lub gałęzi przemysłu, posiada wiedzę i doświadczenie ...
Praca Programista CNC