Programista JAVA

Albeco Sp. z o.o.

Poznań - Plewiska

19 dni temu

Masz głowę pełną pomysłów?

Chcesz stać się częścią młodego zespołu
w nowoczesnej firmie?

Marzysz o ciekawej pracy?

Poszukujemy osoby na stanowisko

Programista JAVA
miejsce pracy: wielkopolskie, Poznań - Plewiska
Na czym będzie polegała Twoja praca?
  • Do Twoich głównych zadań należeć będzie integracja autorskiego systemu ERP z zewnętrznymi systemami, a także tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu integracji systemów IT oraz szeroko pojęta automatyzacja procesów biznesowych w naszych systemach.
Jakie są nasze oczekiwania?
  • Oczekujemy dobrej znajomości języka JAVA, wiedzy praktycznej na temat rozwiązań Web Services w tym SOAP, WSDL, REST. Znajomość relacyjnych baz danych PHP, HTML5 oraz Javascript będą ważnymi atutami. Oczekujemy chęci do pogłębiania wiedzy, otwarcia na nowe technologie, a także znajomości języka angielskiego w stopniu wystarczającym do swobodnego czytania dokumentacji.
Co możemy Tobie zaoferować?
  • Zapewniamy umowę o pracę w firmie o uznanej renomie i stabilnej pozycji, atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawe wyzwania i bezpośredni wpływ na realizowane projekty, a także fantastyczne towarzystwo, miłą atmosferę, elastyczne godziny pracy. Otrzymasz również dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz atrakcyjnego pakietu medycznego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Poznaj stanowisko: Programista Java 
Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Praca Programista Java