Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

Experis Gdańsk
małopolskie
praca stacjonarna
3877 dni temu

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń. Naszym klientem jest międzynarodowa firma ze szwedzkim kapitałem, powiększająca polski zespół programistów :

Nr Ref.: 774165/JMI/113

Zadania:

Na tym stanowisku rozwijać będziesz duży portal związany z obsługą klienta (Niemcy i Szwecja) – głównie od strony back-endu – w metodologii SCRUM. Istotna dla Ciebie powinna być jakość wytwarzanego kodu,który będziesz również testować (głownie testy jednostkowe). W wyjątkowych sytuacjach może pojawić się konieczność odbywania podróży służbowych (od tygodniowych do miesięcznych).

Wymagania:
  • Min. roczne komercyjne doświadczenie w technologii Java /JEE;
  • Znajomość frameworków: Spring, Hibernate;
  • Znajomość relacyjnych baz danych;
  • Płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego (nie jest to podstawowe wymaganie);
  • Znajomość:
    • frameworka Stripes;
    • narzędzia Maven;
    • bibliotek Junit,Mockito
  • Znajomości zagadnień związanych z przygotowywaniem warstwy prezentacji:HTML, CSS, Javascript.
Oferujemy:
  • Skandynawski styl organizacji pracy i zarządzania pracownikami;
  • Równorzędną ścieżkę kariery dla pracowników z centrali i ze wszystkich oddziałów firmy w Europie;
  • Pakiet socjalny: prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport, „fruit&cake day",   imprezy integracyjne;
  • Stabilne zatrudnienie i otwarty, przyjazdy styl komunikacji;
  • Otwartość na sugestie związane z wprowadzaniem zmian / innowacyjnymi pomysłami
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.