Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Programista .NET - praca zdalna

Invent On Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4686 dni temu

Ogłoszenie numer: 157453, z dnia 2011-08-02

INVENT ON Sp. z o.o. specjalizuje się w 3 obszarach:

  • Outsourcing IT (utrzymanie i rozbudowa infrastruktury sieciowo-sprzętowej firmy zewnętrznych),
  • Usługi aplikacyjne (tworzenie aplikacji dedykowanych, dostosowanych do potrzeb i wymagań Klienta),
  • Usługi internetowe (tworzenie serwisów i i portali internetowych opartych o CMS).

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Invent On Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Programista .NET

Wymagania

  • Znajomość następujących narzędzi i technologii: .NET WinForms, ASP.NET, C#, XSD, XSLT, MS SQL Server
  • Znajomość UML oraz zwinnych metod wytwórstwa oprogramowania
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych oraz Windows forms

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Pracę z dowolnego miejsca na świecie (w przypadku pracy zdalnej)
  • Elastyczny czas pracy (w przypadku pracy zdalnej)
  • Pracę na cały etat
  • Prywatną opiekę medyczną