Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    4 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP (DRUPAL)

Link2Europe
pomorskie, praca zdalna
praca stacjonarna
3479 dni temu

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta- firmy specjalizującej się w obsłudze firm w zakresie tworzenia oprogramowania, serwisów i aplikacji internetowych, wizerunku firm i produktów oraz  marketingu internetowym - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie/ praca zdalna

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało składanie i oprogramowanie serwisów internetowych na podstawie dostarczonych projektów graficznych i funkcjonalnych.

Wymagania:
  • dobra znajomość PHP i MySQL,
  • dobra znajomość XHTML oraz CSS,
  • umiejętność tworzenia stron internetowych zgodnie ze standardami sieciowymi,
  • mile widziana znajomość JavaScript i biblioteki jQuery,
  • znajomość programu Adobe Photoshop w zakresie wystarczającym do cięcia grafiki na potrzeby serwisów www – mile widziana,
  • znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • gotowość do rozwijania swoich umiejętności.
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w korzystaniu z CMS,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,
  • UML,
  • Ajax.
Firma oferuje:
  • umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej lub w siedzibie firmy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!