Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    4 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Krakvet Marek Batko sp.k.
małopolskie, Kokotów (okolice Krakowa)
praca stacjonarna
3486 dni temu

Firma Krakvet Marek Batko sp.k. lider wśród sklepów internetowych z artykułami zoologicznymi pilnie poszukuje osoby do pracy w swoim biurze w Kokotowie na stanowisko:

Miejsce pracy: Kokotów (okolice Krakowa)

Opis stanowiska
  • Rozwijanie platformy e-commerce.

  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań magazynowych.

  • Praca nad aplikacjami CMS, CRM z użyciem najnowszych technologii.

  • Udział w procesie projektowym.

  • Kontakt z pracownikami firm zewnętrznych (zarówno polskich jak i zagranicznych).

Wymagania
  • Dobra znajomość PHP OOP.

  • Dobra znajomość baz danych (MySQL) zarówno w zakresie projektowania jak i obsługi.

  • Dobra znajomość HTML, XHTML, CSS.

  • Znajomość Javascript, Ajax.

  • Komunikatywna znajomość angielskiego.

  • Znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika.

Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku programista.

  • Dobra znajomość systemu szablonów Smarty.

  • Znajomość Doctrine ORM.

  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową.

  • Doświadczenie w pracy z dowolnym systemem kontroli wersji (svn/git).

Oferujemy
  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w młodym zespole.

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Imprezy integracyjne

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenie kwalifikacji.