Programista PLC

Zoeller Tech Sp. z o.o.

Rekowo Górne

6 dni temu

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Rekowo Górne
Opis stanowiska:
  • programowanie systemów sterowania opartych na sterownikach PLC
  • tworzenie wizualizacji HMI
  • przygotowanie dokumentacji technicznej związanej z wytworzonym oprogramowaniem
  • udział w testowaniu oprogramowania
  • udział w uruchamianiu kompletnych maszyn
Oczekiwania:
  • minimum dwuletnie doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
  • znajomość zagadnień związanych z systemami bezpieczeństwa maszynowego
  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, hydraulicznej
  • doświadczenie w tworzeniu rozproszonych systemów sterowania - protokoły sieciowe
  • znajomość środowiska CODESYS będzie dodatkowym atutem
  • ukończone studia inżynierskie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatne kursy językowe
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wczasów, premię świąteczną
  • dofinansowanie do pakietów medycznych
  • grupowe ubezpieczenie na życie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Do przesyłanych dokumentów należy dołączyć klauzule o ochronie danych osobowych.

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych jest Zoeller Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Rekowo Górne 84-123, Nowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Poznaj

Grupa Zoeller należy do największych w Europie producentów oferującą pojazdy i inne rozwiązania przeznaczone do utylizacji odpadów.

Poznaj stanowisko: Programista
Programista - osoba zajmująca się tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Ogólnie rzecz ujmując - zadaniem programisty jest opracowywanie i wdrażanie do użytku programów komputerowych, np. programów zarządzających bazami danych, programów aplikacyjnych (np. edytory), systemowych, narzędziowych. Przy programach bardziej złożonych konieczna jest zazwyczaj współpraca kilku lub nawet kilkunastu ...
Praca Programista