Programista Robotów Przemysłowych

InPro electric Sp. z o.o.

Opolskie

2 dni temu

Jesteśmy globalną firmą z licznymi oddziałami w Niemczech i za granicą.
Dzięki temu jesteśmy dostępni dla naszych klientów na całym świecie jako partner w zakresie programowania, uruchamiania oraz instalacji elektrycznych.
Ze względu na nasze cele i realizacje w przemyśle motoryzacyjnym udało nam się przenieść nasze doświadczenie do wielu różnych obszarów przemysłu.
Wszystkie nasze działania koordynujemy z naszej centrali w Wolfsburgu.

Masz doświadczenie w programowaniu robotów?
Jesteś gotowy na nowe wyzwania?
Dołącz do InPro electric!

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Praca w systemie delegacyjnym na terenie Europy i Świata

Obowiązki:
  • programowanie robotów online.
Co jest dla nas ważne?
  • minimum 1 rok doświadczenia w przemyśle samochodowym,
  • dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych – warunek konieczny,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
Oczekujemy:
  • znajomość programowania robotów przemysłowych takich jak: Kuka, ABB, FANUC,
  • znajomość standardu VASS.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia, dodatkowo rozliczenia za delegacje, nadgodziny,
  • pracę w międzynarodowym zespole w światowych koncernach samochodowych,
  • zapewniamy rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i certyfikowane,
  • prywatna opieka medyczna, ubrania robocze, narzędzia, komputer, telefon, zakwaterowanie w delegacjach, opiekę koordynatora,
  • praca w systemie 3 tygodnie na projekcie, 5-7 dni w domu,
  • firma zapewnia wsparcie w relokacji.

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV)
w języku angielskim lub niemieckim za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Jesteśmy firmą działającą na całym świecie i jako partner w dziedzinie usług elektrotechnicznych pracuje dla swoich klientów w wielu miejscach w kraju i za granicą.

Głównym obszarem naszej działalności jest automatyzacja produkcji w przemyśle motoryzacyjnym. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania techniczne dla rynku o wysokim stopniu innowacyjności.

Oferujemy ciekawą pracę, wysoki stopień samodzielności, wynagrodzenie zależne od osiągnięć wraz z korzyściami nowoczesnej firmy, jak również przyjemną i efektywną pracę w zespole oraz intensywne wdrożenie poprzez udział w projektach.

Naszym pracownikom w niemal wszystkich działach firmy zapewniamy bogaty program kształcenia ustawicznego. Stworzyliśmy własne programy kształcenia dla osób awansujących na stanowiska kierownika projektu lub kierownika zespołu.

Systemy Wbudowane (Embedded Systems) są to specjalne systemy stanowiące integralną cześć sprzętu komputerowego. Na ogół są szczegółowo dopracowane i zdefiniowane do zadań wykonywanych przez dane urządzenie. Programiści tych systemów zajmują się ich tworzeniem i implementacją zgodnie z istniejącymi wymogami technicznymi i formalnymi. Przy każdym projekcie przygotowują specyfikację i architekturę tworzonego ...
Praca Programista Systemów Wbudowanych / Embedded Developer