Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Programista (SQL, C#, ASP.NET, MVC)

Autodesk Limited
małopolskie
praca stacjonarna
4673 dni temu

Oferta skierowana do Inżynierów Oprogramowania oraz Programistów, chcących dołączyć do zespołu pracującego nad rozwojem systemów z dziedziny Autodesk Construction Business Line. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, implementację oraz utrzymanie aplikacji Web, przy użyciu Serwera SQL, języka programowania C#, oraz technologii ASP.NET i MVC. Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w pracy w środowisku Agile oraz w projektowaniu aplikacji Web. Praca w tym projekcie związana jest przede wszystkim z tworzeniem nowych modułów i funkcjonalności wraz z testami jednostkowymi, a także wychwytywaniem i poprawianiem błędów.

Autodesk Construction Business Line tworzy rozwiązania skierowane przede wszystkim do przedsięwzięć budowlanych i produkcyjnych na potrzeby analizy, przeglądania, kontrolowania i zarządzania projektami zarówno przed jak i w trakcie ich realizacji. Nasze produkty pomagają klientom stworzyć lepszy projekt, podejmować lepsze decyzje, co bezpośrednio przekłada się na skuteczną realizacje inwestycji. Dodatkowo nasz produkt znacznie ułatwia komunikację pomiędzy członkami dużych i rozproszonych zespołów.

Opis stanowiska:
  • Praca z Product Managerem w celu analizy potrzeb Klienta i wymagań funkcjonalnych
  • Tworzenie specyfikacji opisujących działanie elementów podsystemu
  • Dokumentowanie kodu dla nowych modułów
  • Współpraca z Architektem w celu integracji nowego kodu z istniejącą architekturą
  • Poznawanie nowych technologii, algorytmów, implementowanie ich prototypów, szacowanie ich zastosowania w odniesieniu do produktu
  • Tworzenie kodu o wysokiej jakości
  • Współpraca z działem Quality Accurance poprzez wspieranie fazy testowania funkcjonalności oraz usuwanie ewentualnych defektów.
Wymagania:
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w zespole międzynarodowym - warunek konieczny
  • Licencjat/Magister Informatyki bądź jego odpowiednik
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych na platformie Microsoft
  • Doswiadczenie w następujących technologiach: C#, ASP.NET, MVC, XML, XSL, SQL
  • Znajomość MS SQL Server, umiejętność tworzenia tabel, widoków, procedur i funkcji
  • Wiedza z zakresu systemów kontroli wersji
  • Znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektem (Agile, Scrum)
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)