Zobacz więcej ofert pracy

Programista systemów wbudowanych

ZF Group
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
1208 dni temu

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Tworzenie i implementacja algorytmów analizujących sytuacje na drodze;
  • Rozwój oprogramowania systemów wbudowanych w języku C;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji tworzonych komponentów oprogramowania;
  • Definiowanie i analiza architektury oprogramowania w oparciu o standard AUTOSAR;
  • Współpraca z centrami inżynieryjnymi na całym świecie (m.in. USA, Niemcy,..).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, w tym studenci ostatnich lat (preferowane kierunki  elektronika/automatyka/informatyka);
  • Minimum rok doświadczenia i dobra znajomość programowania w języku C;
  • Znajomość podstaw elektroniki i architektury systemów mikroprocesorowych;
  • Znajomość magistrali samochodowych (np. CAN, Ethernet);
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętność kreatywnego myślenia oraz analizowania sytuacji na drodze.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w innych językach programowania (Python, C++);
  • Znajomość architektury AUTOSAR;
  • Znajomość systemów czasu rzeczywistego.

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.