Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista testów automatycznych (C#)

SOLWIT Spółka Akcyjna
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2206 dni temu

Solwit to firma informatyczna, specjalizująca się w technologiach ICT, w szczególności w rozwoju i testowaniu oprogramowania aplikacyjnego, systemowego i wbudowanego. Tworzymy i testujemy rozwiązania informatyczne oraz świadczymy usługi programistyczne dla Klientów różnych branż.

Solwit to połączenie zalet niedużej, elastycznej i przyjaznej firmy z najlepszymi praktykami, stosowanymi w światowych korporacjach. Dotyczy to zarówno systemu zarządzania firmą, jak realizowanych zadań i projektów. Łączymy dojrzałość z kreatywnością, a wysoką kulturę technologiczną i analityczną, z nieszablonowym podejściem do tworzenia rozwiązań. Jest to możliwe dzięki unikatowemu doświadczeniu naszych menedżerów oraz współpracy Solwitu z klientami, reprezentującymi uznane światowe marki.

Więcej o nas: www.solwit.com

Lokalizacja: Gdańsk

Wymiar: pełny etat

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów: Informatyka, Elektronika, Teleinformatyka, Automatyka lub pokrewne
  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w C#
  • Znajomość technologii programistycznych w środowisku Linux
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w realizacji zadań

Mile widziane:

  • Dobra znajomość technik testowania oprogramowania
  • Dobra znajomość architektury komputerów PC oraz sieci komputerowych
  • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność prowadzenia małego zespołu
OBOWIĄZKI
  • Samodzielna diagnoza oraz naprawa kodu testowego
  • Projektowanie architektury kodu testowego
  • Podział obszaru automatyzacji na pojedyncze zadania
  • Estymowanie kompleksowych projektów automatyzacji
  • Integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania
  • Automatyzacja testów bazująca na treści przypadku testowego
  • Współpraca z klientem, przygotowywanie rozwiązań spełniających potrzeby i oczekiwania klienta
  • Przygotowanie środowisk i platform testowych klienta
  • Przeprowadzanie review kodu
  • Merytoryczne reprezentowanie zespołu na spotkaniach typu bug scrub, planowanie, RCA, także z klientem
  • Udzielanie wsparcia członkom zespołu, w ramach posiadanej wiedzy i umiejętności
Oferujemy:
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owocowe poniedziałki
  • Szkolenia, certyfikaty, kursy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Lekcje angielskiego
  • Darmowy parking
  • Dobry dojazd komunikacją miejską
  • Specjalne miejsca dla rowerów
  • Karta sportowa: multisport / ok system
  • Quarterlies, czyli wyjścia zespołowe
  • Najnowszy sprzęt
  • Coroczną imprezę integracyjną
  • Pakiet relokacyjny
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.