Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Programista

Programista

Starsoft
pomorskie
praca stacjonarna
4889 dni temu

Ogłoszenie numer: 126772, z dnia 2010-12-29

W związku z dynamicznym rozwojem firma Starsoft, producent oprogramowania dla systemów CAD, poszukuje kandydatów na stanowisko

Programista

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • praca nad rozwojem platformy AVEVA NET
  • praca nad dedykowanymi rozwiązaniami dla klientów
  • projektowanie i implementacja oprogramowania w środowisku .NET

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji w środowisku .NET
  • programista aplikacji - umiejętność programowania w języku C#, C++
  • programista .NET - znajomość programowania baz danych, SQL, ASP, C#, Sharepoint
  • programista systemów 3D - znajomość C#, OpenGl oraz zagadnień związanych z programowaniem grafiki trójwymiarowej
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie