Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Project Manager / Pracownik działu wsparcia sprzedaży
Mas Trading Spółka z o.o. Sp. k.
Blizne Łaszczyńskiego
kierownik/koordynator / menedżer
46 dni temu

Ogłoszenie numer: 4797015, z dnia 2021-06-16

Kim jesteśmy?

Mas Trading od 25 lat dostarcza, integruje i instaluje kompletne linie pakujące: (napełnianie butelek, worków, saszetek), poprzez transport, paletyzację, aż po foliowanie palet. Nasze maszyny pracują od wielu lat w zakładach setek producentów żywności, napojów, materiałów budowlanych, produktów chemicznych.
Zespół Mas Trading to w przeważającej większości młodzi ludzie.

Kogo Poszukujemy?

Obecnie poszukujemy energicznej, pracowitej i sumiennej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Blizne Łaszczyńskiego

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

Wsparcie działu sprzedaży:

  • przygotowanie ofert handlowych dla działu sprzedaży maszyn
  • kontakt z dostawcami w zakresie ustaleń technicznych, rysunków, ofert cenowych
  • poszukiwanie nowych dostawców na rynku europejskim
  • przygotowywanie kalkulacji projektowych i wycen
  • wykonywanie rysunków 2D w programach typu CAD
  • twórcze przygotowywanie koncepcji rozmieszczenia i doboru maszyn – praca analityczna
  • tłumaczenie ofert
  • bliska współpraca z pracownikami działu handlowego

Wsparcie działu realizacji projektów

  • kontakty z dostawcami maszyn
  • ustalenia techniczne i handlowe z dostawcami
  • zamówienia maszyn, komponentów
  • nadzór nad realizowanym projektem
  • prowadzenie projektu aż do momentu zdania urządzeń klientowi
  • planowanie terminów realizacji kontraktów

Wymagania

Czego bezwzględnie wymagamy?

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • biegłej obsługi pakietu MS Office: Excel, Word, Powerpoint, Outlook
  • znajomości programów CAD
  • doświadczenia w pracy przy projektach technicznych, najlepiej związanych z maszynami pakującymi
  • perfekcyjnej znajomości języka polskiego
  • zaangażowania, odpowiedzialności, rzetelności
  • chęci długofalowej współpracy
  • prawa jazdy

Za co cenimy najbardziej na tym stanowisku pracy?

  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • rzetelność, sumienność i dokładność
  • gotowość do rozwiązywania codziennych zagadnień. Radzenie sobie z nowymi wyzwaniami
  • chęć regularnego prowadzenia strony internetowej firmy
  • Kreatywność i zdolność analitycznego myślenia
  • odwagę w działaniach
  • chęć rozwoju i ciekawość świata

Oferujemy

  • pewne i stałe zatrudnienie z umową o pracę. Nasza branża nie odczuwa skutków pandemii.
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, rosnące wraz z nabywaniem nowych umiejętności. Opowiedz, co potrafisz, a wspólnie ustalimy warunki wynagrodzenia.
  • kartę multisport lub ubezpieczenie zdrowotne
  • dobrą atmosferę butikowej firmy z młodym energicznym zespołem.
  • samodzielność i decyzyjność w sprawach związanych z danym stanowiskiem pracy
  • możliwość zdobywania dużego doświadczenia w ramach współpracy przy projektach inżynierskich

Gdzie działamy?

  • nasze biuro znajduje się na granicy Warszawy i Blizne Łaszczyńskiego
  • przy ulicy Serwisowej 3/6. Budynek The Edge 1
  • 10 minut od przystanku autobusowego
  • bezpośrednio przy obwodnicy Warszawy (S8)

Poznaj

Mas Trading Sp. k.

Mas Trading od ponad 20 lat specjalizuje się w integracji, dostawie i instalacji kompletnych linii pakujących. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i wdrożeń kompletnych systemów automatyzacji fabryk. Dostarczamy i integrujemy maszyny produkcyjne i pakujące, m.in.: systemy paletyzacji, case-packingu, wagopakowania, foliowania palet. Nasze maszyny pracują od wielu lat w zakładach setek producentów żywności, napojów, materiałów budowlanych, produktów chemicznych.