Podobne oferty pracy

Project Manager
Miejsce pracy: Kielce
Zadania:
  • Zbieranie i potwierdzanie wymagań we wstępnej fazie projektu
  • Przygotowywanie planu testów
  • Zapewnienie dostarczenia na czas każdego z produktów projektu
  • Zarządzanie zasobami w projekcie
  • Zapewnienie wsparcia dla Account Managerów w zakresie technicznym
  • Nadzór nad jakością dostarczanych produktów
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami, również poza granicami Polski
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, w szczególności opartych na web technologiach
  • Dogłębne rozumienie najnowszych technologii webowych
  • Znajomość metodologii Agile
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z klientami z branży farmaceutycznej
Nasza oferta:
  • Możliwość poznawania najnowszych technologii oraz samorozwoju
  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole oraz przyjacielską atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Określoną ścieżkę kariery
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Praca przy interesujących projektach
  • Dostęp do literatury i prasy z branży IT
  • Wyjazdy do siedzib firmy (Londyn, Nowy Jork)
  • Możliwość stworzenia i rozwoju własnego projektu w firmie
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Kielc (atrakcyjny ryczałt na przeprowadzkę, opłacamy pierwszy miesiąc wynajęcia mieszkania, wspieramy na miejscu w znalezieniu właściwego mieszkania, szkoły dla dzieci, itd.)
  • Cykliczne spotkania integracyjne w Polsce i za granicą
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl