Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Project Manager

Tricomp Sp. z o.o.

Małopolskie

127 dni temu

Ogłoszenie numer: 2326551, z dnia 2019-03-15

W związku z realizacją nowego projektu na terenie Afryki (Addis Ababa – Etiopia)

poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • uczestnictwo w tworzeniu oferty oraz planowaniu budowy Centrum Danych w Addis Ababa (Etiopia)

  • prowadzenie i nadzorowanie budowy Tier IV Data Center wraz z infrastrukturą

  • początkowe miejsce pracy - Warszawa z gotowością do wyjazdów do Addis Ababa

  • późniejsze miejsce pracy - Addis Ababa z okresowymi wyjazdami do Warszawy

Wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu Centrum Danych przynajmniej Tier III

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy przy inwestycjach budowlanych

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i otwartość

Oferujemy

  • roczny kontrakt

  • udział w ciekawym projekcie

  • pokrywamy koszty przelotu, zakwaterowania, wyżywienia oraz ubezpieczenia

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu