Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant / Architekt Wnętrz

F.U.H. Monika Mysza

Opolskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2624187, z dnia 2019-08-19

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

Praca zdalna dla kreatywnych i twórczych Projektantów, Architektów wnętrz.

Biura firmy mieszczą się w Krakowie i Skawinie. Współpraca będzie wymagała raz na jakiś czas przyjazdu do biura.

Jeśli lubisz wyzwania i pracę w dynamicznym środowisku ta praca jest dla Ciebie. Kluczowe jest Twoje zaangażowanie oraz chęć rozwoju w dziedzinie architektury wnętrz. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu elewacji budynków oraz projektowaniu i wizualizacji ogrodów i terenów zielonych.

Wymagania

  • znajomość Autocada oraz Archicada
  • doświadczenie w wizualizacjach 3d max studio oraz sketchup
  • dyspozycyjność

Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do wysyłania aplikacji wraz z portfolio bezpośrednio na adres e-mail: myszastudiomm@interia.pl

Poznaj

projektowaniem wnetrz architektura ogolna projektowaniem ogrodow

Poznaj stanowisko: Architekt Wnętrz

Architekt wnętrz jest to osoba, która odpowiada za opracowanie projektu plastycznego rozmaitych wnętrz, np. hotele, firmy, kina, banki, restauracje, domy lub mieszkania oraz nadzoruje ich wykonanie. Poza tym może też projektować formy małej architektury (np. place zabaw) czy znaki informacji wizualnej oraz projektować przestrzenie wystawowe, zwłaszcza dla różnych imprez handlowych i promocyjnych – targi. Wnętrza, ...
Architekt Wnętrz Praca Architekt Wnętrz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1947)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)