Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant / Asystent Projektanta HVAC

EQOS Energie Polska Sp. z o.o.

Oddział firmy w Warszawie (ul. Szyszkowa 34)

812 dni temu

EQOS Energie (wcześniej Alpine-Energie), z 90-letnim doświadczeniem na rynku, jest postrzegana dziś w całej Europie jako wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań dla infrastruktury sieciowej.
W Polsce wraz z 202 pracownikami, w 6 oddziałach, opracowujemy całościowe rozwiązania w zakresie wyposażania obiektów przemysłowych i komercyjnych w instalacje techniczne (mechaniczne, sanitarne i elektroenergetyczne), a także świadczymy usługi serwisowe.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy obecnie osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: oddział firmy w Warszawie (ul. Szyszkowa 34)

Główne Zadania Pracownika:
  • Wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych

  • Tworzenie rozwiązań optymalizacyjnych w projektach otrzymanych do wyceny lub realizacji pod względem technicznym i cenowym.

  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej

  • Współpraca z Działem Realizacji

Niezbędne kwalifikacje:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie (2-3 lata) w opracowywaniu projektów wykonawczych ww. instalacji - głównie w budynkach użyteczności publicznej (biurowce, centra handlowe, hotele)

  • Biegła znajomość obsługi programu AutoCAD

  • Uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • EQOS Energie należąca do międzynarodowego koncernu, oferuje otwartą, pełną szacunku atmosferę pracy w młodym zespole.

  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę.

  • Dzięki połączeniu projektowania z wykonawstwem umożliwiamy pogłębienie doświadczenia zawodowego oraz praktyki koniecznej do uzyskania uprawnień budowlanych.

  • Pracownikom oferujemy prywatną opiekę medyczną.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Czekamy z zainteresowaniem na dokumenty aplikacyjne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (46)
Legnica (58)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)