Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant Instalacji Elektrycznych

An-Elec Sp. z o.o.

Pomorskie

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2549476, z dnia 2019-07-09

Informacje o firmie:

Istniejemy na rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym. Posiadamy certyfikaty ISO 9001-2008, VCA**, VRO. Wiele zrealizowanych projektów w kraju i za granicą.

Nasze doświadczenie:

Wykonywaliśmy prace dla takich firm jak: Chevron, SMT, Croon, Emri, Scana Zamech, Stocznia Północna, Stocznia Gdynia SA, Stocznia Gdańska Remontowa, Stocznia Gdyńska Remontowa, Stocznia Marynarki Wojennej, Etmal, Szczecińska Stocznia Remontowa Gryfia SA

Certyfikaty i uprawnienia:

Wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej i ślusarskiej w przemyśle okrętowym i lądowym potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami, które otrzymała nasza firmą bądź jej pracownicy:
SCC** (VCA**) - Montowanie, konserwacja i uruchamianie instalacji elektrycznych - Europa Zachodnia.
SCC** (VCA**) - Montowanie, konserwacja i uruchamianie instalacji elektrycznych - Benelux.
ISO 9001-2008 - Projektowanie, wykonawstwo i serwis instalacji elektrycznych dla przemysłu i budownictwa.
VRO - Zarządzanie pracownikami, płacami oraz zagadnieniami finansowymi zgodne z wymogami określonymi w normie NEN 4400-2.
Świadectwa Kwalifikacyjne VCA - Nasi pracownicy pracujący na projektach zagranicznych posiadają certyfikaty VCA.
Rzetelna Firma - Certyfikat przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma - aktualna informacja o solidności i wypłacalności firmy.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Szukasz nowej pracy? Firma AN-ELEC w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko: Projektant instalacji elektrycznych.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie szaf sterowniczych, zasilających i grup szaf sterowniczych
  • Projektowanie układów automatyki i systemów sterowania
  • Opracowywanie wycen i kosztorysów na podstawie otrzymanej dokumentacji
  • Nadzór nad pracą monterów elektryków pod względem jakościowym
    i zgodności z dokumentacją techniczną i wytycznymi klientów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunku: Elektrotechnika, Automatyka, Okrętownictwo lub pokrewne.
  • Min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych
  • Praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych, ideowych
    i blokowych
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej i projektowej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu Office, Autocad lub pokrewnych narzędzi projektowych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także potrzebne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań,
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego

Informacje dla Kandydatów:

Jeżeli jesteś zainteresowany, przyślij nam swoje dokumenty w formie elektronicznej za pomocą naszej strony internetowej: http://www.an-elec.pl/praca/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę An-Elec Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Hutniczej 40 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest An-Elec Sp. z o.o..