Zobacz więcej ofert pracy

Projektant Java / JEE

Klient portalu Praca.pl
Gdańsk
praca stacjonarna
3940 dni temu

Ogłoszenie numer: 290938, z dnia 2013-07-22

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: DC/7/Proj.Java - Gdańsk

Opis stanowiska

  • Projektowanie dużego systemu wymiany i przetwarzania informacji oraz integracja z innymi systemami na podstawie istniejącej koncepcji biznesowej,
  • Wsparcie merytoryczne dla programistów w zakresie wytworzenia zaprojektowanego systemu,
  • Tworzenie projektu technicznego przy współpracy z zespołem,
  • Dokumentowanie projektów.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu systemów opartych o platformę JEE,
  • Znajomość języka UML i wzorców projektowych,
  • Znajomość technologii WebService i SOA,
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych,
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji projektowej,
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie zrozumienia dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Znajomość bazy PostgreSQL,
  • Portfolio zrealizowanych projektów.

Oferujemy

  • Pracę przy innowacyjnym projekcie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wpływ na dobór zespołu,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Wybór formy zatrudnienia.