Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Projektant / Pomiarowiec

"KOMANDOR Szczecin Z.P." S.A.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
4675 dni temu

Ogłoszenie numer: 154984, z dnia 2011-07-18

Komandor Szczecin S.A. jest częścią Koncernu KOMANDOR, obecnego w 53 krajach, lidera w branży systemów drzwi przesuwanych i zabudowy wnęk.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Wspomaganie działu sprzedaży w zakresie pośrednictwa w obsłudze klienta - pozyskiwanie zamówień od klientów;
  • Dokonywanie pomiarów i projektów zabudów/szaf wnękowych po otrzymanym zgłoszeniu z głównej siedziby firmy;
  • Podpisywanie umów z klientami w imieniu firmy.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat.B;
  • Znajomość oprogramowania projektowego;
  • Bardzo dobra obsługa komputera;
  • Dyspozycyjność;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność;
  • Preferowane prowadzenie działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie;
  • Wysokie zarobki zależne od osiąganych wyników;
  • Licencjonowane oprogramowanie projektowe Designer.