Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Projektant / Programista Java

Zakład Systemów Teleinformatycznych Softel Sp. z o.o.
małopolskie, Kraków, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
6310 dni temu

Ogłoszenie numer: 26250, z dnia 2007-02-07

Firma ZST-Softel Sp. z o.o. zajmuje się produjcją specjalistycznych systemów teleinformatycznych dla dużych znanych na rynku przedsiębiorstw. Kładziemy duży nacisk na jakość systemów araz stałe podnoszenie wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii.

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków, Pruszcz Gdański

Nr Ref.: prog/softel/17sty2007

Opis stanowiska

Interesująca praca dla ambitnego programisty / projektanta Java, J2EE.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka Java, - atutem będzie znajomość : J2EE, Hibernate lub JDO, JSF, Spring, - umiejętność tworzenia systemów webowych, - mile widziana znajomość: WebServices, BPEL, - wyższe wykształcenie lub studenci ostatnich lat najlepiej o profilu informatycznym lub pokrewnym, - znajomość zagadnień bazodanowych (SQL, w szczególności Oracle), - samodzielność

Oferujemy

- pracę nad ciekawymi technologicznie projektami, - możliwość szybkiego awansu i rozwoju zawodowego, - atrakcyjne wynagrodzenie, - praca w młodym zespole.