Projektant SRK

Hays Poland

Polska

793 dni temu

Projektant SRK
Polska
Projektant SRK
Polska
Nr Ref.: 1068682

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Twój nowy pracodawca
Naszym klientem jest duża firma projektowa, specjalizująca się w zakresie realizacji projektów w obszarze infrastruktury kolejowej.

Twoje nowe stanowisko
Będziesz projektował systemy sterowania ruchem kolejowym i opracowywał dokumentację projektową. Do Twoich zadań należeć będzie weryfikacja projektów i opracowywanie rozwiązań technicznych.

Czego potrzebujesz, żeby odnieść sukces
Potrzebujesz posiadać wykształcenie wyższe i uprawnienia projektowe bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych. Powinieneś pochwalić się minimum 2-letnim doświadczeniem na stanowiskach Asystena Projektanta/Projektanta w branży trakcji elektrycznej bądź sterowania ruchem kolejowym. Istotna jest znajomość programów wspierających projektowanie np. Autocad, Microstation itp. Wymagana jest również znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Co dostaniesz w zamian
W zamian otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe. Pracodawca zapewni pakiet socjalny (np. opieka medyczna, karta Multisport) Będziesz pracował przy ciekawych projektach umożliwiających rozwój zawodowy w branży kolejowej. 

Co musisz zrobić
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij do nas aktualną wersję swojego CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier Projektu

Osoba na tym stanowisku zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i wprowadzeniem w życie nowego projektu. Opracowuje harmonogram przyszłych prac, sporządza niezbędną dokumentację, np. projektową i zdawczo-odbiorczą, oraz nadzoruje przebieg wszystkich realizowanych działań. Bierze udział we wszystkich stadiach projektu, od jego rozpoczęcia i kalkulacji kosztów, przez testy, do ostatecznego odbioru. Ocenia także efekty końcowe działań i ...
Inżynier Projektu Praca Inżynier Projektu

Rekrutują z Praca.pl