Projektant wideo

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

4 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/1683
OBOWIĄZKI:
- zmontowanie elektroniczne obrazu i dźwięku; - wykonanie czołówki, zmontowanie obrazu wg założonej dramaturgii; -zmontowanie zapisu dźwiękowego i udźwiękawianie filmu oraz obsługa związanych z tym urządzeń podstawowych (odtwarzacz, rekorder, komputer, mikser wizyjny); -stworzenie scenariusza oraz zintegrowanie scenariusza z planem zdjęciowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

posiadanie certyfikatu ukończenia kursu Adobe Premier Pro CS6- Edycja Filmów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Anna Grabowska
422516622

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Montażysta obrazu i dźwięku to osoba zatrudniana zazwyczaj w redakcjach mediów elektronicznych, w produkcji filmowej i telewizyjnej, czy w agencjach reklamowych i zajmująca się tworzeniem finalnego przekazu dźwiękowego lub wizualno-dźwiękowego z posiadanych fragmentów nagrań i ujęć. Przy komponowaniu sekwencji ujęć lub fragmentów nagrań montażysta kieruje się podaną narracją, chronologią lub zamysłem artystycznym, ...
Praca Montażysta Obrazu i Dźwięku