Projektant wideo

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

7 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0144
OBOWIĄZKI:

- przygotowanie elektronicznego obrazu i dźwięku - wykonanie czołówki, zmontowanie obrazu według założonej dramaturgii w języku rosyjskim - przygotowanie zapisu dźwiękowego i udźwiękawianie filmu oraz obsługa związanych z tym urządzeń podstawowych (odtwarzacz, rekorder, komputer, mikser wizyjny) - stworzenie scenariusza w języku rosyjskim oraz zintegrowanie scenariusza z planem zdjęciowym Umowa o dzieło: przewidywany okres zatrudnienia - 3 lata.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

dodatkowe wymagania dla kandydata - znajomość programów - ADOBE, Adobe audition

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Sylwia Frączkowska
422516576

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Poznaj stanowisko: Reżyser
Reżyser to osoba odpowiedzialna za całokształt dzieła scenicznego lub filmowego. To autor spektaklu, filmu, widowiska muzycznego bądź estradowego - zależnie od rodzaju sztuki.Reżyser to artysta, autor koncepcji artystycznej sztuki, filmu, inspirujący współpracowników i kierujący nimi. Jego zadaniem jest scalić muzykę, oprawę plastyczną, ruch sceniczny i grę aktorską w spójną całość.Zawód ten ...
Praca Reżyser