Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant Wzornictwa - Grafik

Cerrad sp. z o.o.

Lubuskie

219 dni temu

CERRAD sp. z o.o.
Producent płytek klinkierowych i gresowych w związku z intensywnym rozwojem
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Starachowice
Region: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie wzorów, grafik, struktur niezbędnych do wdrożenia nowych wyrobów
  • Przygotowywanie plików graficznych i ich dopasowywanie do wymaganej technologii i
  • Prowadzenie procesu wdrożenia nowych produktów zgodnie z wymogami technicznymi oraz jakościowymi
  • Przygotowywanie prezentacji wyrobów na potrzeby klientów
  • Poszukiwanie inspiracji dla nowych wzorów wyrobów
  • Testowanie próbek i akceptacja produktu finalnego
  • Współpraca z biurami projektowymi oraz z działem handlowym
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe artystyczne (wzornictwo, projektowanie, grafika, ceramika, itp.)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w prowadzeniu projektów graficznych
  • Umiejętność obsługi programów: Adobe Photoshop, Ilustrator, Indesign
  • Umiejętność przygotowania materiałów graficznych do druku cyfrowego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i poczucie estetyki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Pakiet relokacyjny
  • Pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, karty sportowe)
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole
Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych
Administrator
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cerrad Sp. z o.o., ul. Radomska 49 B, 27-200 Starachowice.
Inspektor ochrony danych
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się w sprawach związanych z danymi osobowymi drogą elektroniczną na adres: iod@cerrad.com .  Tomasz Paprocki
Cel i podstawy przetwarzania
Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy 1 będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego2, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody3, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Cerrad Sp. z o.o., będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę4, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie5, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Odbiorcy danych osobowych
Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są upoważnione osoby, odpowiedzialne za rekrutację oraz dostawca systemu rekrutacyjnego, eRecruitment Solutions sp. z o.o. z  siedzibą w  Warszawie, przy ulicy Prostej 68, 00-838 Warszawa.

Okres przechowywania danych
Dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do jego zakończenia. W  przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji,*nbsp; będą one wykorzystywane przez 24 miesiące lub do czasu cofnięcia zgody.
Prawa osób, których dane dotyczą
Ma Pani/Pan prawo do:

    1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

    2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

    3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

    4) prawo do usunięcia danych osobowych;

    5) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego ( Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych )

Informacja o profilowaniu
W oparciu o podane dane osobowe Cerrad Sp. z o.o. nie będzie podejmował wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w  tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Informacja o wymogu podania danych
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

1 Art. 22 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2018 poz. 917 ze zm.) oraz §1 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika (Dz. U. 2017 poz. 894 ze zm.);
2 Art. 6 ust. 1 lit.  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.) (dalej: RODO);
3Art. 6 ust.  lit a RODO;
4Art. 6 ust. 1 lit a RODO;
5Art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik