Zobacz więcej ofert pracy

Promotor projektu

INSPIRO TEAM SP. Z O.O
lubuskie
praca stacjonarna
rekrutacja online
1190 dni temu

więcej informacji o firmie na stronie www: inspiro.team

Miejsce pracy: woj. lubuskie
Rekrutacja odbędzie się po 17.01.2021

Opis stanowiska:

Praca polega na odwiedzaniu wylosowanych adresów, podczas wizyty w gospodarstwie domowym Promotor projektu ma zadanie przedstawić informację na temat badania i zachęcić respondentów do udziału w badaniu.

Rozpoczęcie pracy na tym stanowisku poprzedza szkolenie online na temat metody badania oraz szkolenie projektowe, promotor otrzymuje materiały a następnie wypełnia test wiedzy.

Pozytywny wynik testu pozwala na rozpoczęcie pracy.

Wymagania:
  • dyspozycyjności 2/4 godziny dziennie po godzinie 16:00
  • umiejętności interpersonalne
  • samodzielności i umiejętności organizacji pracy
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • gotowości do codziennego raportowania pracy
  • nastawienia na adaptację celów
  • telefon lub tablet z dostępem do internetu (ze względu na crm)
  • mile widziane prawo jazdy i samochód, ze względu na konieczność dotarcia pod wskazane adresy
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe za godzinę pracy: 19 zł brutto
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • bezpłatne szkolenia
  • wsparcie kierownika projektu