Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel do obsługi zakładów fryzjerskich

ELGON

Śląskie

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 3667830, z dnia 2020-09-21

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Pracując możesz liczyć na:
  • przyjazną atmosferę
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
Osoba odpowiedzialna na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz obsługa obecnych klientów firmy
  • sprzedaż profesjonalnych produktów firmy ELGON w salonach fryzjerskich i hurtowniach, barberach, barbershopach
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • organizacja szkoleń i akcji promocyjnych

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeżeli:
  • pozytywnie podchodzisz do świata
  • uwielbiasz kontakt z ludźmi
  • masz doświadczenie w obsłudze Klienta indywidualnego lub biznesowego
  • posiadasz doświadczenie w branży handlowej lub bardzo szybko się uczysz
  • prawo jazdy kat. B
  • znasz techniki sprzedaży
  • znasz rynek handlowy
  • angażujesz się w wykonywane zadania

Oferujemy

  • umowę o pracę (2800 brutto + prowizja) lub możliwość współpracy dla osób posiadających własną działalność gospodarzą
  • możliwość jako pracy dodatkowej 2-4 dni w tygodniu
  • prowizje i bonusy za ponad przeciętne wyniki
  • narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy