Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel ds. obsługi sprzedaży ratalnej

S-FINANCE
małopolskie
praca stacjonarna
5415 dni temu

Ogłoszenie numer: 69836, z dnia 2009-07-15

S-FINANCE

Jesteśmy partnerem finansowym EuroBanku w zakresie obsługi sprzedaży ratalnej.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie placówek handlowych do współpracy w zakresie sprzedaży kredytów ratalnych,
  • szkolenie pozyskanych podmiotów z zakresu warunków oferty kredytu ratalnego, obsługi programu informatycznego wdrażanego w punktach handlowych,
  • bieżąca obsługa podległych placówek handlowych.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży - preferowane produkty finansowe,
  • znajomość lokalnego rynku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • posiadania własnego samochodu,
  • gotowości do prowadzenia działalności gospodarczej,
  • zapału, entuzjazmu i determinacji w dążeniu do celu.
Poszukujemy dobrych sprzedawców, nastawionych na cel, systematycznych i z inicjatywą.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia oparty o realizację planów sprzedażowych, w okresie próbnym podstawa + premia.
  • różnorodne formy zatrudnienia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.