Przedstawiciel ds. sieci

Schmith Polska S.A.

Warmińsko-mazurskie

6 dni temu

Jakość, dbałość o detale i zadowolenie klienta to zasady, na których zbudowana jest marka Schmith. Jesteśmy producentem narzędzi ręcznych, elektrycznych i budowlanych, chemii samochodowej, wyposażenia ogrodów i odzieży BHP. Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, o przejrzystej i przyjaznej pracownikowi strukturze organizacyjnej.

 

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Przedstawiciel ds. sieci
Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie
Podstawowe obowiązki:
 • Aktywne pozyskiwanie do współpracy sieci handlowych oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami istniejącymi.
 • Identyfikowanie potrzeb klientów oraz doradztwo techniczne i handlowe w zakresie dostępnych rozwiązań.
 • Rozwój sprzedaży produktów firmy w kanale sieciowym.
 • Kontrolowanie poprawności i terminowości realizacji całego procesu obsługi sieci handlowej.
 • Przygotowywanie ofert handlowych.
 • Skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych.
 • Raportowanie wyników pracy.
Wymagania:
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy min. 3 lata.
 • Doświadczenie w branży narzędziowej, budowlanej lub pokrewnej.
 • Doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi.
 • Gotowość do wyjazdów służbowych, na spotkania z klientami na terenie wymienionych województw.
 • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, komunikatywność.
 • Samodzielność w działaniu.
 • Asertywność.
 • Odporność na stres.
 • Prawo jazdy kat. B.
 • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń premiujący osiągane wyniki,
 • przyjazną atmosferę pracy w zgranym młodym zespole
 • bardzo dobre warunki pracy ,
 • wsparcie zespołu w bieżącej realizacji zadań,
 • niezbędne narzędzia pracy telefon (z aplikacją do obsługi zamówień), laptop, samochód służbowy.

Zgłoszenia wraz z CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Schmith Polska SA z siedzibą przy ul. Szkolna 3, miejscowość Kulice, 83-130 Pelplin w celu realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Schmith Polska SA z siedzibą przy ul. Szkolna 3, miejscowość Kulice, 83-130 Pelplin w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

INFORMACJE DO OGŁOSZENIA:
CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów którzy nie wyrazili na to zgody nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Uwzględniając fakt iż w ramach procedury naboru wykorzystuje się dane osobowe SCHMITH POLSKA SA (z siedzibą na ul. Szkolna 3 Kulice Rajkowy, 83-130 Pelplin, ) niniejszym informuje Państwa o przysługujących Państwu prawach związanych z ochroną danych osobowych: (i) Administratorem Państwa danych osobowych jest SCHMITH POLSKA SA (z siedzibą na ul. Szkolna 3 Kulice Rajkowy, 83-130 Pelplin zwana dalej „Administrator”; (ii) Dane osobowe będą przetwarzane przez BIOFEED Sp. z o.o. w szczególności na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. c RODO  w celu: podjęcia działań przed zawarciem umowy której stroną jest osoba, a której dane dotyczą, i/lub wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze; (iii) Zakres przetwarzanych danych: dane niezbędne do przeprowadzania naboru względnie zawarcia umowy o pracę; (iv) Dane zbierane są w celu: przeprowadzania naboru względnie zawarcia umowy o prace; (v) Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne dla przeprowadzenia naboru; (vi)dane będą przechowywane przez okres w/w, (chyba że ich dłuższa retencja wynika z wypełnienia  obowiązku  prawnego  Administratora  (np.  wynikającego  z  przepisów podatkowych lub rachunkowych); (vii) dane nie będą profilowane automatycznie; (vii) Dane nie będą przekazywane zagranicę w tym do Państw trzecich (tj. spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego). Przysługują Państwu w szczególności następujące prawa:  (1) prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, czyli prawo do uzyskania potwierdzenia czy Administrator przetwarza dane oraz informacji dotyczących takiego przetwarzania, (2) prawo do sprostowania danych, jeżeli dane przetwarzane przez Administratora są nieprawidłowe lub niekompletne, (3) prawo żądania od Administratora usunięcia danych, (4) prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania danych, (5) prawo do przenoszenia danych, czyli prawo do otrzymania dostarczonych Administratorowi danych osobowych oraz przesłania ich innemu administratorowi, (6) prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu Administratora lub wobec przetwarzania w celu marketingu,  (7) prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, właściwego ze względu na miejsce zwykłego pobytu lub pracy osoby, której dane dotyczą lub ze względu na miejsce domniemanego naruszenia RODO, (8) prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), (9) prawo do uzyskania interwencji ze strony Administratora, wyrażenia własnego stanowiska i do zakwestionowania decyzji opartej na przetwarzaniu danych. Prawa wymienione powyżej można zrealizować poprzez kontakt bezpośrednio z pracownikiem SCHMITH POLSKA SA., lub poprzez e-mail: iod@schmithpolska.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną z SCHMITH POLSKA SA (z siedzibą na ul. Szkolna 3 Kulice Rajkowy, 83-130 Pelplin

Poznaj

Schmith Polska S.A.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy 
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy